Apie SPARK - Spark

SPARK - ateities keliavimo būdas mieste

SPARK elektromobilių dalijimosi paslauga suteikia naujas mobilumo galimybes miesto gyventojams ir svečiams. Vairuojant SPARK elektromobilį kelionės tikslą pasieksi patogiai bei tausojant aplinką.

Visa, ką reikia padaryti – atsisiųsti SPARK mobiliąją programėlę į išmanųjį telefoną, registruotis ir pradėti savo kelionę. Reikalingas elektromobilis pasirenkamas ir rezervuojamas vos keliais paspaudimais.

SPARK komandos siekis yra skatinti novatoriškus ir aplinką tausojančius susisiekimo būdus bei atsakingą vartojimą. SPARK siūlo išbandyti ateities transportą jau dabar!

UAB Ride Share įgyvendina projektą pagal Klimato kaitos programos priemonę „Elektromobilių įsigijimo juridiniams asmenims skatinimas”.

Šio projekto tikslas – skatinti inovacijas, užtikrinti gerą darbo praktiką, plėtrą ir darbuotojų karjeros kilimą bei kurti švaresnę bei patogesnę Lietuvą. Projektu siekiama sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas transporto priemonių sektoriuje, investuojant į naujus elektra varomus automobilius, taip plečiant elektromobilių parką bei prisidedant prie kenksmingų automobilių išmetamųjų dujų kiekio mažinimo Lietuvoje.

UAB Ride Share įgyvendinant projektą planuoja įsigyti 50 elektromobilių:

1) 40 vnt. elektromobilių Volkswagen e-up! 83 AG (61 kW) su automatine greičių dėže
2) 5 vnt. elektromobilių Volkswagen ID.3 204 AG (150 kW) su automatine pavarų dėže
3) 5 vnt. elektromobilių Peugeot 208 Allure Electric.